Karol Nawrocki o posiedzeniach Kolegium IPN. "Niczego się nie wstydzę"

Karol Nawrocki o posiedzeniach Kolegium IPN. "Niczego się nie wstydzę"
Karol Nawrocki o posiedzeniach Kolegium IPN. "Niczego się nie wstydzę"Kamil Kasprzycki/Reporter

Zobacz również:

Nagrania z posiedzeń Kolegium IPN. Nawrocki: Nie jestem szefem tego organu

Zobacz również:

Członkowie kolegium IPN o Karolu Nawrockim. "Wywoła potężny kryzys"

Zobacz również:

Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Nie odmówiono udostępnienia nagrań

Wybory prezydenckie 2025. Lista kandydatów

Zobacz również:

Schetyna: Propozycja Trumpa niepoważna. On nie zna historiiRMF FMRMF