Reklama

Reklama

USA: Pszczoły zaatakowały młodego chłopaka. Użądliły go ponad 20 tys. razy

Tragiczna historia 20-letniego Amerykanina. Podczas prac ogrodowych młody chłopak został użądlony przez agresywne pszczoły ponad 20 tys. razy. Obecnie 20-latek przebywa w szpitalu i walczy o zdrowie. Jego rodzina prosi o wsparcie.

Dramat rozegrał się 27 sierpnia w stanie Ohio, gdy 20-letni Austin Bellamy zajmował się pracami ogrodowymi. Młody chłopak próbował podciąć gałęzie drzewa cytrynowego, lecz niefortunnie trafił sekatorem wprost na gniazdo pszczół afrykańskich - niezwykle pracowitych, ale także i agresywnych owadów.

USA: Pszczoły użądliły chłopaka ponad 20 tys. razy

Rozwścieczone pszczoły odebrały pomyłkę Austina jako atak i rzuciły się na młodego chłopaka. 20-latek nie miał szans z rojem owadów, które użądliły go ponad 20 tys. razy.

Shawna Carter, matka chłopaka przekazała lokalnym mediom, że jej syn połknął również około 30 pszczół, zaś gdy rój obsiadł Austina, jego ciało wyglądało, jakby przykrywał je czarny koc.

Reklama

Usunięcie owadów z organizmu zajęło ponad godzinę

Obecnie młody Amerykanin przebywa w szpitalu, gdzie walczy o zdrowie. Austin jest podłączony do respiratora, ponieważ ma poważne problemy z oddychaniem. Pszczoły, które połknął, wyrządziły także sporo szkód wewnątrz jego organizmu. Usunięcie ich z ciała chłopaka trwało ponad godzinę. 

Problemy z oddychaniem sprawiają, że poziom tlenu w jego organizmie jest bardzo niski, przez co ma on problemy z chodzeniem i utrzymywaniem równowagi. Na szczęście wiele obrzęków już znikło.

Matka zaatakowanego przez pszczoły chłopaka utworzyła specjalną zbiórkę internetową, aby zdobyć środki niezbędne na leczenie syna. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy