Reklama

Reklama

Obudziła się po dwóch latach w śpiączce. Wskazała, kto ją zaatakował

NBC News opisuje nieprawdopodobną historię z Wirginii Zachodniej w USA. Po dwóch latach w śpiączce przebudziła się ofiara brutalnej napaści. Co więcej, kobieta była w stanie wskazać swojego oprawcę. To jej brat.

Jak wynika z informacji przytoczonych przez NBC News, Wandy Palmer została napadnięta w swoim domu w czerwcu 2020 roku. Skutki pobicia były tak ogromne, że kobieta w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Choć życie kobiety udało się uratować, zapadła ona w śpiączkę. Od tamtego czasu przebywała w ośrodku opieki długoterminowej w New Martinsville w Wirginii Zachodniej. Nagle, po dwóch latach od tragicznych wydarzeń, Wandy Palmer przebudziła się.

Obudziła się po dwóch latach w śpiączce. Wskazała, kto ją zaatakował

Co więcej, mimo rozległych obrażeń spowodowanych opisywaną napaścią, kobieta jest w stanie komunikować się ze światem. Ponadto, bardzo dobrze pamięta wydarzenia sprzed dwóch lat. To spowodowało, że kobieta doskonale wiedziała, kto ją zaatakował w czerwcu 2020 roku.

Reklama

Sprawa ma jednak szokujący finał. Wandy Palmer wskazała jako oprawcę swojego brata. Mężczyzna miał ją zaatakować ostrym narzędziem, które mogło być maczetą lub siekierą - czytamy. Więcej szczegółów, w tym motywu ataku, nie podano.

Wiadomo jednak, że domniemanego sprawcę zatrzymano. Mężczyzna miał nie stawiać oporu, gdy zjawiła się u niego policja. Nie był również zaskoczony całą sprawą - podaje NBC News. Mężczyzna trafił do aresztu pod zarzutem usiłowania zabójstwa. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy