Reklama

Reklama

Słupsk: Policja poszukuje tych mężczyzn [WIDEO]

Policjanci ze słupska poszukują dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 31-latka. Policja publikuje nagranie z monitoringu, na którym widać domniemanych sprawców i apeluje o pomoc w ich ujęciu.

Do pobicia doszło 8 lipca na przystanku autobusowym przy ul. Murarskiej w Słupsku. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony słupszczanin próbował  rozdzielić szarpiących się mężczyzn i uspokoić sytuację. To zachowanie spowodowało odwrotny skutek - sprawcy natychmiast skierowali swoją agresję wobec interweniującego 31-latka.

Przewrócili swoją ofiarę na ziemię i dotkliwie pobili. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy wciskali mężczyźnie palce w oczy. Przed pokrzywdzonym długotrwałe leczenie szpitalne oraz operacja okulistyczna; mężczyzna może nie odzyskać wzroku.

Reklama

Po zdarzeniu napastnicy spłoszeni przez zbliżające się osoby, uciekli w stronę pobliskiego przystanku autobusowego, a następnie wsiedli do autobusu linii nr 5, po czym na ulicy 3-go Maja opuścili pojazd.

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn przedstawionych na filmie albo znają okoliczności sprawy o kontakt pod numerami tel.:  059-84-80-667 lub 997 i 112. Służby podkreślają, że zapewniają anonimowość.


Reklama

Reklama

Reklama