Reklama

Reklama

Pabianice: Młody policjant zginął w wypadku. Stracił panowanie nad motocyklem

28-letni policjant z Pabianic zginął w czwartek w wypadku. Policja przekazała w piątek, jak doszło do tragedii. "Policjant pełniący służbę na motocyklu wyprzedzał kolumnę samochodów. W pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Zmarł na miejscu pomimo reanimacji" - przekazano.

W czwartek w wypadku na drodze ekspresowej S8 między węzłami Róża i Pabianice Południe (woj. łódzkie) zginął motocyklista. Był nim 28-letni policjant, sierżant sztabowy Jakub Opieczyński.  

Zginął 28-letni policjant. Był na służbie

Policja podała, że w czasie wypadku pełnił służbę. "Policjant pełniący służbę na motocyklu wyprzedzał kolumnę samochodów. W pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Zmarł na miejscu pomimo reanimacji" - przekazano. 

Reklama

Policja informuje, że 28-latek służył od ośmiu lat, ostatnio w wydziale ruchu drogowego pabianickiej komendy powiatowej. Od lat pasjonował się motocyklami.  

"W tych trudnych chwilach rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Sławomir Litwin wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami policji" - czytamy w pożegnaniu zamieszczonym na stronie służb.

ZOBACZ TAKŻE: Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Zginął 31-letni motocyklista

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy