Reklama

Reklama

Pabianice: Nie żyje 28-letni policjant. Zginął w wypadku

W wypadku na drodze ekspresowej S8 między węzłami Róża i Pabianice Południe (woj. łódzkie) zginął motocyklista. Był nim 28-letni policjant. Na miejscu tragedii nadal działają służby - zablokowany jest jeden pas ruchu.

Do wypadku doszło w czwartek po godz. 15 na 214. kilometrze drogi S8 pomiędzy węzłami Róża i Pabianice Południe. Motocyklista poruszał się nitką trasy w kierunku Pabianic.

Nie żyje 28-letni policjant

- Dopiero badamy okoliczności tego zdarzenia, dlatego nie możemy podać przyczyny wypadku. Według dotychczasowych ustaleń nie brał w nim udziału żaden inny pojazd oprócz motocykla, którym poruszał się 28-letni policjant - powiedziała podkom. Ilona Sidorko z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Na miejscu zdarzenia jezdnia jest częściowo zablokowana; ruch odbywa się lewym pasem. 

Reklama

ZOBACZ TAKŻE: Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Zginął 31-letni motocyklista

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy