Reklama

Reklama

Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Zginął 31-letni motocyklista

Tragiczny wypadek na wysokości miejscowości Bargłów Dworny, na drodze krajowej numer 61. Jak podaje policja, zginął 31-letni motocyklista, który zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na DK 61. Jak podaje augustowska policja, wstępne ustalenia wskazują, że motocyklista podczas wyprzedzania zderzy się z autem, które skręcało w lewo.

31-letni motocyklista zmarł. W aucie znajdował się kierowca, któremu nic się nie stało.

Policjanci badają dokładne okoliczności wypadku. Z rana na drodze wyznaczono objazdy. - Kierowcy samochodów ciężarowych powinni jechać z Grajewa na Ełk i dalej na Augustów. Z Augustowa do Grajewa tak samo - informowała policja. 

Śmiertelne wypadki na polskich drogach. Policja pokazuje mapę

Każdego dnia, przez okres wakacji, na stronie policja.pl, w mediach społecznościowych oraz na stronach administrowanych przez jednostki Policji, prezentowana jest mapa Polski z liczbą wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym wraz z informacją o zdarzeniu (tj. lokalizacja zdarzenia, ogólna informacja dot. liczby ofiar, rodzaju uczestnika ruchu drogowego oraz rodzaju zdarzenia) z ostatniej doby oraz od początku wakacji.

Reklama

Jak czytamy, od początku wakacji doszło w sumie do 12 wypadków ze skutkiem śmiertelnym. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy