Reklama

Reklama

Śląskie: Ciała młodych osób przy autostradzie A1. Jedna była poszukiwana

Przy autostradzie A1 w Świętoszowicach w powiecie tarnogórskim policja odnalazła ciała dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Młodszy był poszukiwany przez bliskich od kilku dni. Wszczęto śledztwo, by ustalić czy to rozszerzone samobójstwo, czy też działanie osób trzecich. Według nieoficjalnych informacji RMF FM mężczyźni mieli rany postrzałowe głowy. Policja w tej sprawie nie udziela informacji.

Zwłoki znajdowały się obok drogi technicznej przy A1 w Świętoszowicach w powiecie tarnogórskim. 

- Odnaleźli je policjanci, którzy prowadzili poszukiwania jednej z tych osób. Prokurator zdecydował o sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę śmierci mężczyzn - powiedziała polsatnews.pl podinsp. Aleksandra Nowara, rzeczniczka śląskiej policji. 

Zmarli mieli 20 i 21 lat. Rzecznik Nowara uściśliła, że jedna z osób zaginęła w poniedziałek, lecz jej rodzina zgłosiła ten fakt dwa dni później. Wówczas rodzice kolegi poszukiwanego przekazali policji, że również nie mają kontaktu z synem. 

Reklama

Śląsk. Zwłoki przy autostradzie. Zmarli mieli około 20 lat

Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM , przy zwłokach odnaleziono rewolwer, a ciała miały rany postrzałowe. Policja nie odnosi się do tych informacji. Okoliczności śmierci wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje