Zmień miejscowość
Popularne miejscowości
- Białystok, Lubelskie
- Bielsko-Biała, Śląskie
- Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
- Gdańsk, Pomorskie
- Gorzów Wlk., Lubuskie
- Katowice, Śląskie
- Kielce, Świętokrzyskie
- Kraków, Małopolskie
- Lublin, Lubelskie
- Łódź, Łódzkie
- Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
- Opole, Opolskie
- Poznań, Wielkopolskie
- Rzeszów, Podkarpackie
- Szczecin, Zachodnio-Pomorskie
- Toruń, Kujawsko-Pomorskie
- Warszawa, Mazowieckie
- Wrocław, Dolnośląskie
- Zakopane, Małopolskie
- Zielona Góra, Lubuskie
Rosja: Wdowa po żołnierzu dostała auto. "Jestem szczęśliwa"
Wdowa po rosyjskim żołnierzu otrzymała nowy samochód. Rosjanie opublikowali nagranie, w którym kobieta dziękuje i przyznaje, że jest zadowolona z prezentu.
Nagranie, które pierwotnie opublikowała rosyjska stacja Life, udostępniono na kanale Nexta. - Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję bardzo! - powiedziała Jekaterina, wdowa po zmarłym pułkowniku Gwardii Rosyjskiej Siergieju Postnowie. Stwierdziła też, że jest bardzo zadowolona z gestu.
Kobieta miała być jedną z wdów po zmarłych rosyjskich żołnierzach, które dostały nowe samochody.
"Wdowa po okupancie cieszy się, że za męża, który teraz dokarmia robaki gdzieś pod Bachmutem, dostała nowy samochód" - skomentowała Nexta.
Rosja: Wdowa po żołnierzu dziękuje za wsparcie
Kobieta na nagraniu mówiła o tym, że jej mąż był zawsze oddany służbie. - Wypełniał swoją misję w Czeczenii, Syrii i w Ukrainie - stwierdziła.
- Był pełen patriotyzmu, profesjonalizmu. Dziś wręczono mi kluczyki do auta. To było nieoczekiwane, bardzo miłe, dziękuję za to wsparcie - powiedziała wdowa.
W zeszłym tygodniu w Moskwie przekazano 50 nowych samochodów marki Suzuki rodzinom rosyjskich żołnierzy, którzy zginęli podczas wojny - podała rosyjska stacja.