Kamiński i Wąsik dostali prezenty w TV Republika. Holecka nie kryła radości

Mariusz Kamiński (po prawej) i Maciej Wąsik (po środku) otrzymali prezenty od TV Republika. Danuta Holecka nie kryła radości
Mariusz Kamiński (po prawej) i Maciej Wąsik (po środku) otrzymali prezenty od TV Republika. Danuta Holecka nie kryła radościMarek Borawski/@X: KWyszkowskiKPRP

Kamiński i Wąsik w TV Republika. Dostali prezenty

Zobacz również:

Kamiński i Wąsik posłami? Kontrowersje po ułaskawieniu

Zobacz również:

Kamiński i Wąsik w Sejmie? "Mam plan wobec wrogów"

Zobacz również:

Wawer w "Gościu Wydarzeń": To przechodzi do historii jako "doktryna Bodnara"Polsat NewsPolsat News