Kolejny tragiczny rekord. Ostrzeżenie dla ludzkości

Po raz pierwszy w historii na Ziemi przez 12 miesięcy było cieplej o 1,5 stopnia Celsjusza niż przed erą przemysłową. Unijna służba ds. klimatu Copernicus Climate Change Service (C3S)  potwierdziła, że styczeń był najgorętszym takim miesiącem w dziejach
Po raz pierwszy w historii na Ziemi przez 12 miesięcy było cieplej o 1,5 stopnia Celsjusza niż przed erą przemysłową. Unijna służba ds. klimatu Copernicus Climate Change Service (C3S) potwierdziła, że styczeń był najgorętszym takim miesiącem w dziejachalexeyseafarer123RF/PICSEL

Kolejny ponury rekord

Tego nauczył nas 2023 rok- powiedział Rockstrom.

Zobacz również:

Styczeń najgorętszy w dziejach

Czy będzie jeszcze chłodniej? Jest nadzieja

Zobacz również:

Przykryli lodowiec ogromną plandeką. Sprytny pomysł!INTERIA.TVAFP