Reklama

Reklama

Belgia: Mężczyzna utknął w kontenerze na używaną odzież. Nie przeżył

W belgijskiej miejscowości Avelgem w kontenerze na używaną odzież znaleziono zwłoki 53-letniego mężczyzny. Prawdopodobnie próbował on pod osłoną nocy ukraść zawartość pojemnika.

W sobotę nad ranem rowerzystka przejeżdżająca przez parking centrum sportowego Ter Muncken w Avelgem dostrzegła coś niepokojącego. Po zbliżeniu się do kontenera na używaną odzież, zobaczyła w nim ciało i wezwała policję - czytamy na stronie brusselstimes.com.

Ciało zostało szybko zidentyfikowane - to 53-letni mieszkaniec Avelgem. Śledczy zakładają, że mężczyzna późnym wieczorem lub nad ranem próbował ukraść ubrania z kontenera. Wpadając do pojemnika, został uwięziony i udusił się.

Kamery wokół kontenera

Kontener został odgrodzony i zamknięty do odwołania. 

Reklama

- Kontener stoi tam od dawna. Nigdy nie było z tym żadnych problemów. Wokół są kamery. Nie widzę, jakie środki możemy podjąć, aby uniknąć czegoś takiego w przyszłości - stwierdziła burmistrz Avelgem Lut Deseyn.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy