Reklama

Reklama

Końskie: Tragedia na przejściu dla pieszych. Nie żyje 72-latka

Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych w Końskich (woj. świętokrzyskie). Przechodząca przez pasy 72-latka została potrącona przez samochód. Kobiety nie udało się uratować - zmarła w drodze do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na ulicy Warszawskiej w Końskich. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-latka kierująca samochodem marki Mercedes, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 72-letnią kobietę. Niestety piesza zmarła w drodze do szpitala - powiedziała st. sierż. Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jak informują lokalne media, kierująca samochodem kobieta była trzeźwa. 

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia na ulicy Warszawskiej trwały kilka godzin. Ruch został już przywrócony.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy