Reklama

Reklama

Strzemków: Auto zderzyło się z pociągiem. Nie żyje kierowca

Zmarł kierowca auta osobowego, które w piątek zderzyło się z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe w Strzemkowie nieopodal Inowrocławia (woj. kujawsko-pomorskie). Reanimacja, podjęta przez służby ratunkowe, zakończyła się niepowodzeniem. To kolejny śmiertelny wypadek, do którego doszło w ostatnim czasie na torach kolejowych.

Do wypadku doszło na przecięciu linii kolejowej z lokalną drogą. Samochód osobowy zderzył się pociągiem towarowym. Autem podróżował tylko kierowca, którego ze zniszczonego auta uwolnili strażacy. 

Następnie zespół ratownictwa medycznego podjął reanimację poszkodowanego mężczyzny. Niestety, ich starania nie przyniosły skutku. Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Czarna seria wypadków na torach kolejowych

W ostatnich dniach dochodziło też do innych wypadków na torach kolejowych. 18 stycznia informowaliśmy o tragicznym wypadku w Michałowie pod Kutnem. Tam, na niestrzeżonym przejeździe, auto również wjechało pod pociąg. Zginęła jedna osoba, rannych zostało dwoje dzieci.

Reklama

Kilka dni wcześniej skład Polregio zderzył się z samochodem dostawczym w podkarpackiej Widełce. Po wypadku pociąg wykoleił się i zapalił. Na miejscu zginął kierowca auta, natomiast w środę "Nowiny" przekazały, że w szpitalu zmarła również 17-letnia pasażerka pociągu.

Ponadto 6 stycznia do podobnego zdarzenia doszło w Gołuchowie - kierowca ciężarówki zginął, a maszynista został ranny. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy