Reklama

Reklama

Blamaż Orłów, Polska na (euro)równi pochyłej. Najchętniej komentowane artykuły

Europułapka na Polaków, blamaż Orłów na Narodowym, Tusk o szaleństwie ideologicznym konkurencji. Oto najchętniej komentowane tematy mijającego tygodnia.

Było bardzo źle, leżeliśmy dwukrotnie na deskach. A to my mieliśmy strzelać gole.

Reklama

"Może trzeba w końcu powiedzieć jasno, że piłka nożna to nie jest nasz narodowy sport i szkoda na tę dyscyplinę wydawać kasę. Mamy sukcesy gdzie indziej, to finanse powinny iść tam, gdzie są wyniki. Lotos zainwestował parę lat temu w skoczków i są wyniki, ale to są prywatne pieniądze, wiec komuś zależało, żeby je dobrze wydać. Publiczną kasę natomiast wali się byle gdzie, nie pomijając swoich w rozdawnictwie (milionowe premie, stadiony, które są bublami)" - uważa jjj.

Artykuł, który wzbudził emocje wśród komentujących, znajdziecie TUTAJ.

"Washington Post": Euro to porażka. Dlaczego Polska chce dołączyć?

Tak jak Paul Krugman, Dylan Matthews uważa, że po wejściu do strefy euro Polska nie będzie miała możliwości efektywnego radzenia sobie z recesją.

Publicysta "NYT" i zarazem laureat ekonomicznego Nobla uznał, że przypadki załamań gospodarki Grecji, Hiszpanii, Portugalii czy Cypru sumują się i "dowodzą, że euro to pułapka", a kraje w nią złapane mogą "łatwo znaleźć się w sytuacji, w której nie ma dobrych rozwiązań na wypadek kryzysu".

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Kubica to: urodzony zwycięzca, przeciętny kierowca czy pechowiec?

Kierowcy rajdowi (i nie tylko oni) dzielą się na kilka grup. Pierwszą, elitarną, tworzą urodzeni zwycięzcy. Niezależnie, gdzie i w jakim zespole startują, odnoszą sukcesy. Drugą - przeciętniacy. Dojeżdżają do mety, ale bardzo rzadko, jeżeli w ogóle, zdarza im się stanąć na podium ważnej imprezy. Są też notoryczni pechowcy.Do której grupy należy Robert Kubica?

Artykuł o Robercie Kubicy przeczytasz TUTAJ.

Tusk: PO musi pozostać partią umiarkowania, zdrowego rozsądku

Premier Donald Tusk potwierdził, że będzie kandydował na przewodniczącego. Deklarował, że liczy na silną konkurencję. Przestrzegał partyjne frakcje przed destabilizowaniem PO.

- Jeśli w PO zwyciężą tendencje ideologizacji naszego działania, to nie mamy żadnej szansy wygrać kolejnych wyborów, bo w szaleństwie ideologicznym nie przebijemy naszych konkurentów - mówił Tusk.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja | Robert Kubica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje