Reklama

Reklama

Radosław Sikorski do Beaty Kempy: Walnij się w zatłuszczony łeb

Europoseł PO Radosław Sikorski starł się z eurodeputowaną Solidarnej Polski Beatą Kempą. W środę wieczorem między politykami doszło do ostrej wymiany tweetów. "Walnij się w zatłuszczony łeb" - napisał w pewnym momencie Sikorski.

Beata Kempa zachwalała w swoim środowym wpisie pomysł powieszenia polskiej flagi na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów. "Lasy zawsze wierne Polsce - szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany" - napisała europosłanka.

Radosław Sikorski kontra Beata Kempa

Odpisał jej europoseł Radosław Sikorski. "Flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości" - napisał polityk PO.

Kempa odpisała Sikorskiemu, zaczynając swój wpis od słów "Herr Lord". "Na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili, nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba" - stwierdziła eurodeputowana Solidarnej Polski.

Reklama

Czytaj też: Debata w Parlamencie Europejskim. Radosław Sikorski: Ten brudny proceder nie jest sporem konstytucyjnym

Rzecznik rządu komentuje wpis Radosława Sikorskiego

"Walnij się w zatłuszczony łeb" - napisał Sikorski w kierunku Kempy. Ta odpisała: "Herr Lord, miałam jednak rację - toczy Cię nieuleczalna choroba. Są ludzie, którzy są wyhodowani, a nie wychowani. Wyśpij się i przemyśl na trzeźwo swoje agresywne zachowanie".

Wymianę zdań skomentował rzecznik rządu Piotr Müller. Cytując wpis Sikorskiego, napisał: "Język pseudoarystokratów z Platformy Obywatelskiej".

Zobacz: Awantura o łosie. Rozważane przywrócenie odstrzału

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy