Reklama

Reklama

Przemysław Marzec nie żyje. Dziennikarz miał 52 lata

Nie żyje dziennikarz Przemysław Marzec. O śmierci dziennikarza poinformowała redakcja RMF FM, z którą Marzec był związany przez ponad 27 lat. Mężczyzna miał 52 lata.

Nie żyje dziennikarz Przemysław Marzec. O śmierci mężczyzny poinformowała w depeszy redakcja RMF FM. 

Przemysław Marzec nie żyje. Dziennikarz związany z RMF FM miał 52 lata

"Przemku - byłeś, jesteś i pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze..." - czytamy w tekście. 

Do śmierci dziennikarza odniósł się również redaktor Marek Balawajder. "Nie żyje dziennikarz Przemysław Marzec. Był zawsze tam, gdzie zwrócone były oczy całego świata. Przemku dziękujemy za wszystko" - pisze na Twitterze. 

Przemysław Marzec nie żyje. Dziennikarz, reporter, korespondent

Jak czytamy, Przemysław Marzec był związany z redakcją RMF FM przez 27 lat. "Zaczął pracę w 1993 roku - w katowickiej redakcji radia. Był wówczas studentem Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Początkowo pracował jako reporter lokalny. Potem przeniósł się do Warszawy, gdzie został dziennikarzem politycznym" - pisze redakcja. 

Reklama

Od 1998 roku Przemysław Marzec pracował także jako korespondent. Relacjonował wydarzenia z frontu w Jugosławii (1998-1999), a także z Afganistanu oraz Pakistanu. W 2003 roku był jednym z dwóch polskich dziennikarzy, którzy przekazywali informacje na temat wojny w Iraku bezpośrednio z tego kraju. 

W latach 2007-2020 był stałym korespondentem RMF FM z Moskwy. Pracę w radiu zakończył 1 stycznia 2021 r.

Przemysław Marzec zmarł w wieku 52 lat.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy