Reklama

Cała kuchnia w maśle orzechowym podbiła Tiktok. "Ojciec wpadł w szał"

Materiały pojawiające się na platformie TikTok potrafią zaskakiwać. Im bardziej nietypowe, tym lepiej. Tak było w przypadku filmiku nastolatka z Pensylwanii. Widać na nim, jak chłopak pokrył całą kuchnię masłem orzechowym. Nagrywając pomieszczenie przed i po żarcie oraz reakcję rozwścieczonego ojca, zdobył miliony wyświetleń i polubień, a w komentarzach toczył się gorący spór.

TikTokowi influencerzy wyprzedzają się w pomysłach, jak zdobywać uwagę odbiorców i miliony wyświetleń. Na podstawie filmiku opublikowanego przez Corbina Milleta z Pensylwanii w USA możemy stwierdzić, że "im bardziej irracjonalnie, tym lepiej". 19-latek postanowił pokryć całą swoją kuchnię masłem orzechowym. Produktem pokrył wszystkie fronty szafek, blaty, oświetlenie, a nawet urządzenia elektryczne takie jak ekspres do kawy. 

Na filmie widać całą kuchnię przed i po dowcipie oraz reakcję ojca Milleta, co tylko potęguje efekt.

W rozmowie z tabloidem "New York Post" nastolatek przyznał, że to nie jest jego pierwszy "dowcip". Na podobną akcję zdecydował się w sierpniu ubiegłego roku. Millet podkreśla, że i wtedy mógł liczyć na świetne zasięgi. Jego filmik zdobył wtedy 14 milionów wyświetleń.

Reklama

Mama była wkurzona, ojciec wpadł w szał

Zdaje się, że nastolatek niewiele robi sobie z opinii rodziców, którzy nie są fanami jego nietypowej aktywności. - Mama była wkurzona i po prostu wyszła - odpowiedział na pytanie zadane na łamach "New York Post". Wzburzenie taty, gdy zobaczył całą kuchnię w maśle orzechowym, możemy zobaczyć bezpośrednio w filmiku opublikowanym przez Milleta. Chłopak czekał na reakcję na pierwszym piętrze. 

W materiale widać, jak rozwścieczony ojciec wbiega w szale po schodach, wyzywając syna, rzucając przekleństwa i krzycząc: "będziemy mieli mrówki". Corbin Millet podkreślił jednak, że rodzice zmienili trochę podejście do jego żartów, gdy dowiedzieli się, jak są popularne. - Jednak zanim to się stało, kilka razy mnie wyrzucili (z domu) - podsumował.

Miliony polubień, mrówki i marnowanie jedzenia

Opublikowany przez chłopaka materiał zdobył ponad pięć milionów polubień. Pod materiałem możemy przeczytać różne komentarze, w tym także te negatywne. 

- Będziesz mieć ogromne problemy z mrówkami - napisał jeden z użytkowników. Wiele osób zwróciło uwagę też na kwestię marnowania jedzenia. Nie brakuje jednak i tych, które w humorystyczny sposób odnoszą się do twórczości Corbina. - Część druga. Rodzice pokrywają masłem orzechowym moją trumnę - dodał inny komentator, nawiązując do ostrej reakcji rodziców.

Śląskie: Cinquecento z drewnem ponownie przyłapane. Policja komentuje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | media społecznosciowe | masło orzechowe | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy