Reklama

Reklama

Awaria Facebooka. Pracownicy nie mogli wejść do budynków

Pracownicy Facebooka, którzy mieli ocenić skalę przestoju serwisu, nie mogli wejść do budynku, bo ich indentyfikatory nie działały - podała dziennikarka "New York Times", powołując się na relację jednego z zatrudnionych. Nie działa także platforma do komunikacji wewnętrznej w firmie. W poniedziałek, przez kilka godzin, Facebook, Instagram i WhatsApp nie działały. Serwisy udało się uruchomić kilka minut przed północą polskiego czasu.

Awaria Facebooka

Przed godz. 18:00 polskiego czasu wszystkie należące do Facebooka serwisy przestały działać, a tysiące użytkowników zgłaszają awarie - problemy z wysyłaniem wiadomości, działaniem aplikacji i połączeniem z serwerem. Na razie nie wiadomo co wywołało awarię.

- Problem prawdopodobnie nie jest spowodowany cyberatakiem, ponieważ technologia kryjąca się za różnymi aplikacjami Facebooka jest na tyle różna, że jedno włamanie prawdopodobnie nie dotknęłoby ich wszystkich - mówi dla "New York Times" dwóch anonimowych członków zespołu ds. bezpieczeństwa Facebooka.  

Reklama

ZOBACZ: Wielka awaria Facebooka. Zgłoszenia z całego świata

Pracownicy Facebooka nie mogli wejść do budynku

"Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy mają problemy z dostępem do aplikacji Facebook. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalnego stanu i przepraszamy za wszelkie niedogodności." - przekazał Facebook na Twitterze.

Pracownicy, którzy mieli ocenić skalę przestoju serwisu nie mogli wejść do budynku, bo ich identyfikatory nie działały - podała dziennikarka "New York Times" Sheera Frenkel, powołując się na relację pracownika Facebooka. 

Awarii uległa również platforma Workplace służąca do komunikacji wewnętrznej firmy, przez co większość pracowników nie może wykonywać swojej pracy - pisze "New York Times".

Czytaj też:

Awaria Facebooka. ZOBACZ najlepsze memy

Kłopoty Facebooka odbiły się na notowaniach korporacji na giełdzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje