Reklama

Reklama

Tragedia na drodze. Auto złamało się w połowie

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku drogowym w poniedziałek wieczorem w miejscowości Chojna (woj. zachodniopomorskie). Samochód, którym jechali, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd "rozpadł się na kilka części".

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 lipca po godz. 22 w Chojnie

Chojna. Tragiczny wypadek

Z informacji służb wynika, że tragedia rozegrała się w okolicy skrzyżowania ul. Kościuszki z  ul. Jagiellońską. 

Jak podaje lokalny portal chojna24.pl, "samochód osobowy z dużą prędkością wypadł z drogi i dosłownie wbił się w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na kilka części".

Potwierdzają to zdjęcia, które w mediach społecznościowych opublikowali strażacy z OSP Chojna. Widać na nich samochód, który owinął się wokół drzewa.

Reklama

Wypadek w Chojnie. Nie żyje dwóch mężczyzn

- Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn - poinformowała z kolei Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Jak dodano, mimo reanimacji nie udało się ich uratować. Zgon potwierdził lekarz obecny na miejscu wypadku.

Na miejscu pracował zespół Ratownictwa Medycznego i pięć zastępów straży pożarnej. W działaniach uczestniczył też prokurator. Okoliczności wypadku będzie badała lokalna policja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy