Reklama

Egzamin ósmoklasisty 2022: Matematyka. Odpowiedzi i arkusz CKE

Jeśli zdawałeś dziś egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki lub chcesz sprawdzić, jak poradziłbyś sobie z zadaniami, to dobrze trafiłeś. W tym artykule opublikowaliśmy arkusz CKE z matematyki i wszystkie odpowiedzi zaproponowane przez naszych ekspertów.

Środa jest drugim dniem egzaminu ósmoklasisty 2022. Uczniowie zmierzyli się dziś z matematyką. Czy zadania były trudne? Przekonamy się o tym już o 13.00. W tym artykule dokładnie o tej godzinie znajdziecie arkusz CKE z matematyki oraz nieoficjalne odpowiedzi z dzisiejszego egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin ósmoklasisty z matematyki. Jak wyglądał?

Egzamin ósmoklasisty z matematyki trwał 100 minut. Za całość uczniowie mogli otrzymać maksymalnie 25 punktów. 15 punktów za zadnia zamknięte i 10 punktów za rozwiązanie zadań otwartych.

Egzamin ósmoklasisty z matematyki jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów, którzy kończą szkole podstawową, ale nie obowiązuje próg zdawalności.

Reklama

Uczniowie, którzy z uzasadnionych przyczyn nie przystąpili dziś do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, będą mogli napisać go w terminie dodatkowym - 14 czerwca (wtorek) o godzinie 9:00.

Egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki. Arkusze CKE i odpowiedzi w Interii

Od początku egzaminu ósmoklasisty 2022, podobnie jak w czasie matur, publikujemy w Interii arkusze CKE oraz nieoficjalne odpowiedzi z najważniejszych przedmiotów. Już wczoraj mogliście u nas znaleźć arkusz egzaminacyjny i rozwiązania zaproponowane przez naszych ekspertów z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Jutro natomiast opublikujemy arkusz CKE oraz proponowane odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. To właśnie ten język wybrało najwięcej uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Arkusz egzaminacyjny oraz rozwiązania będzie można znaleźć w naszym raporcie Egzamin ósmoklasisty 2022 w specjalnej zakładce "Arkusze i odpowiedzi".

Egzamin ósmoklasisty 2022. Matematyka. Arkusz CKE i odpowiedzi

Dokładnie tak samo będzie dziś. Już o godzinie 13.00 w tym artykule udostępnimy arkusz CKE z egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Chwilę później opublikujemy tutaj pierwsze odpowiedzi przygotowane przez naszych specjalistów.

Tu znajduje się ARKUSZ CKE Z MATEMATYKI  

Poniżej publikujemy odpowiedzi zaproponowane przez naszych ekspertów. Pamiętajcie, strona nie odświeża się automatycznie. Wciśnij F5!

Zad. 1 P P

Zad. 2 A

Zad. 3 B

Zad. 4 Tak ponieważ 3

Zad. 5 A

Zad. 6 AC

Zad. 7 C

Zad. 8 C

Zad. 9 C

Zad. 10 B

Zad. 11 D

Zad. 12 B

Zad. 13 D

Zad. 14 C

Zad. 15 P P

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama