Reklama

Reklama

Chabielice: Tragiczny wypadek. Nie żyje polityk PiS

Nie żyje 39-letni Łukasz Gaik - polityk PiS, radny Rady Powiatu w Pajęcznie (woj. łódzkie). Mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń doznanych w wypadku samochodowym. "To dla nas bardzo smutny dzień" - napisano na profilu klubu sportowego LKS Kiełczygłów, którego Gaik był prezesem.

Łukasz Gaik zmarł w nocy z wtorku na środę. Do szpitala trafił z obrażeniami po wypadku samochodowym, do którego doszło we wtorek nad ranem. Jego auto w miejscowości Chabielice koło Bełchatowa wpadło w poślizg i dachowało.

Jak podał se.pl, według policji kierujący najpewniej jechał zbyt szybko jak na warunki drogowe i stracił panowanie nad autem. Pojazd radnego zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie dachował.

"Bardzo smutny dzień"

"Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Łukasz, Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny" - napisano na profilu klubu sportowego LKS Kiełczygłów, którego prezesem był Gaik.

Reklama

Kondolencje złożyła także posłanka PiS Beata Mateusiak-Pielucha.

Radny PiS zostawił żonę i osierocił troje dzieci.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama