Reklama

Reklama

Lech Wałęsa w szpitalu. Sprzeczne informacje o powodach hospitalizacji

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Były prezydent poinformował o tym publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łózka. Przyczyny hospitalizacji nie są znane. W mediach pojawiły się sprzeczne informacje w tej sprawie.

W niedzielę na Facebooku byłego prezydenta pojawiło się zdjęcie Wałęsy leżącego w szpitalnym łóżku. Były prezydent podłączony jest do aparatury medycznej. Fotografia opatrzona została krótkim opisem - "Bywa i tak". 

Sprzeczne informacje

Portal o2.pl powołując się na zięcia Wałęsy poinformował, że były prezydent trafił do szpitala z powodu zasłabnięcia. - Nastąpiło omdlenie, jednak na ten moment wraz z żoną nie mamy więcej informacji o jego stanie zdrowia - powiedział Lech Artur Wałęsa.

Inne informacje przekazał portalowi jednak przyjaciel Lecha Wałęsy - Jerzy Borowczak.

Reklama

- Dzwonił do mnie jakieś pół godziny temu i normalnie rozmawialiśmy, umówiliśmy się na wtorek. Wiem, że miał mieć rutynowe badania w czwartek lub piątek, ale mówił, że jest w szpitalu dzisiaj - powiedział.

"Trzeba dożyć normalnych czasów"

Pod wpisem Lecha Wałęsy pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów życzy byłemu prezydentowi szybkiego powrotu do zdrowia. 

"Zdrowia Panie Prezydencie!" - napisał Michał Szczerba. "Zdrowia życzę. Trzeba dożyć normalnych czasów" - dodała z kolei działaczka KOD z Koszalina Katarzyna Paprocka. 

Lech Wałęsa od dawna ma problemy ze zdrowiem. Były prezydent od lat choruje na cukrzycę. W sierpniu tego roku trafił nawet do szpitala z powodu stopy cukrzycowej. Z kolei wiosną 2021 roku Wałęsa przeszedł operację kardiologiczną, związaną z rozrusznikiem serca, który został mu wszczepiony kilka lat temu.

W styczniu były prezydent przeszedł natomiast zakażenie koronawirusem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama