Reklama

USA: Meteorolog załamał się na antenie. "Drogi Jezu, proszę, pomóż im"

Meteorolog stacji WTVA Matt Laubhan informował o wydarzeniach w związku z atakiem tornada w USA. W pewnym momencie, gdy pojawiły się nowe doniesienia, mężczyzna się załamał. - Drogi Jezu, proszę, pomóż im - powiedział Laubhan. Na skutek uderzenia niszczycielskiego żywiołu w stanach Missisipi i Alabama zginęło co najmniej 26 osób.

Matt Laubhan informował na antenie WTVA o wichurach siejących spustoszenie w mieście Amory w Missisipi. Władze stanu wprowadziły stan wyjątkowy. Na miejscu wciąż trwa akcja ratunkowa. Do tej pory wiadomo o co najmniej 26 ofiarach.

Meteorolog informując na temat bieżących wydarzeń, załamał się i błagał o pomoc.

- W tej chwili mamy tu nowy skan - powiedział widzom. Opierając łokieć na stole, westchnął głęboko i skłonił głowę, gdy pojawiały się kolejne aktualizacje. - Północna strono Amory, to się zbliża. Drogi Jezu, proszę, pomóż im - dodał.

Reklama

Niszczycielskie tornado w USA

W piątek wieczorem liczne burze w USA wywołały tornado, które pojawiło się w kilku miastach Mississippi, powodując ogromne zniszczenia i odcinając zasilanie. Grad wielkości piłek golfowych i obfite opady deszczu odnotowano w kilku regionach stanu.

Najwięcej ofiar śmiertelnych jest w Missisipi. Dziesiątki osób zostało rannych, a co najmniej cztery są zaginione. Władze ostrzegają, że liczby te wzrosną, ponieważ ratownicy wciąż szukają ludzi uwięzionych pod gruzami

Jak podały służby zasilania nie ma w ponad 83 tys. domów i firm w Mississippi, Alabamie i Tennessee.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Missisipi | tornado | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy