Reklama

Reklama

Ciało mężczyzny znalezione w pobliżu polsko-białoruskiej granicy. Trwa śledztwo

Przy polsko-białoruskiej granicy odkryto zwłoki mężczyzny, przy ciele nie było dowodu tożsamości. Policja wskazała jedynie, że ciało znaleziono przed południem w masywie leśnym przed Białowieżą.

Szef Prokuratury Rejonowej w Hajnówce Jan Andrejczuk powiedział , że zwłoki mężczyzny znajdowały się w kompleksie na terenie nadleśnictwa Białowieża, nie znaleziono przy nich żadnego dokumentu tożsamości. Andrejczuk podał, że ciało musiało jakiś czas znajdować się w tym miejscu. Zwłoki zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Zwłoki mężczyzny przy polsko-białoruskiej granicy. Na miejscu pracuje policja

Podlaska policja podała jedynie, że zwłoki znaleziono przed południem w masywie leśnym przed Białowieżą, gdy do Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce wpłynęła informacja w tej sprawie.

- Na miejscu pracują policjanci. Prowadzą czynności pod ścisłym nadzorem prokuratora - podała krótko podlaska policja.

Reklama

Andrejczuk nie chciał powiedzieć na tym etapie, czy znaleziony martwy mężczyzna mógł być migrantem, który przekroczył polsko-białoruską granicę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy