Reklama

Reklama

Zwłoki mężczyzny w Chotomowie. Odkryto je przypadkiem

Do starszego mężczyzny z Chotomowa (Mazowieckie), który potrzebował pomocy wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podczas zabezpieczania lądowiska, na łące znaleziono zwłoki 35-letniego mężczyzny.

- Zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który najprawdopodobniej się zadławił dostaliśmy w sobotę po godzinie 18. Na miejscu okazało się, że nie ma wolnej karetki więc wezwano śmigłowiec LPR - powiedział oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski.

- Na łączce na której miał lądować śmigłowiec kręcące się tam osoby znalazły ciało mężczyzny. Natychmiast powiadomiły o tym naszych ratowników, którzy pobiegli na miejsce. Okazało się, ze ciało leżało tam już jakiś czas. Miało plamy opadowe - przekazał strażak.

Reklama

Prokurator na miejscu

Na miejscu pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora. "Przy ulicy Partyzantów znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich" - powiedział PAP Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz też: Łódzkie. Dachowanie bmw na zakręcie. 19-latka zginęła na miejscu

Mężczyzna do którego przyleciał helikopter LPR poczuł się lepiej i ostatecznie nie było konieczności jego transportu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy