Reklama

Reklama

Na zakręcie bmw wypadło z drogi i dachowało. Nie żyje młoda kobieta

Najprawdopodobniej nadmierna prędkość przyczyniła się do utraty panowania nad bmw przez kierowcę na zakręcie drogi krajowej nr 42 w woj. łódzkim. Auto dachowało. Nie żyje 19-letnia pasażerka.

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 42 w Granicach w woj. łódzkim. 

Granice. Wypadek na DK24. Nie żyje 19-latka

"Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku poinformował, że na 169. kilometrze drogi krajowej nr 42 dachowało bmw" - podał portal radomsko.naszemiasto.pl.

Jak ustaliły służby, w wyniku wypadku zginęła 19-letnia kobieta, z kolei 20-letni mężczyzna został ranny i przewieziono go do szpitala.

Kapitan Marek Jeziorski, rzecznik prasowy komendy PSP w Radomsku powiedział portalowi, że w przypadku 19-latki od resuscytacji krążeniowo-oddechowej odstąpiono ze względu na liczne obrażenia głowy. Około godz. 15:30 lekarz po przyjeździe na miejsce stwierdził jej zgon.

Reklama

Nadmierna prędkość, śmiertelny zakręt

Aspirant Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku poinformowała media, że policjanci wstępnie ustalili, iż bmw kierował 20-latek. Miał on najprawdopodobniej nie dostosować prędkości pojazdu do warunków na drodze. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na pobocze, a następnie dachował.

Ucieczka czołgu zakończona na drzewie. Nagranie podbija sieć

- Szosa na odcinku między Przedborzem a Radomskiem została zablokowana. Wprowadzone zostały objazdy lokalnymi drogami - przekazał Tomasz Wojciechowski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Po 19:30 GDDKiA poinformowała o przywróceniu ruchu na tej trasie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy