Reklama

Reklama

Kujawsko-pomorskie: Zderzenie pociągu z autem. Dróżnik nie zamknął szlabanu?

W poniedziałek na przejeździe kolejowym w Jeżewie (woj. kujawsko-pomorskie, powiat świecki), koło stacji Dąbrowy, pociąg zderzył się z samochodem osobowym. Według relacji świadków - mimo że przejazd jest strzeżony - szlabanów nie zamknięto.

- Do zdarzenia doszło około godz. 9:40 na przejeździe kolejowym w miejscowości Jeżewo - poinformował polstanews.pl sierż. szt. Damian Ejankowski, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Jedna osoba została ranna.

Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Pogotowie udzielało również pomocy dróżniczce przejazdowej, bardzo, bardzo doświadczonej. Dlaczego nie zamknęła, nie wiadomo - poinformował czytelnik polsatnews.pl.

Pasażerowie dostają wodę

Jedno torowisko na trasie Bydgoszcz-Gdańsk jest czynne, a droga w okolicy przejazdu kolejowego jest już przejezdna. Według informacji lokalnych mediów władze gminy rozdają wodę pasażerom pociągu. 

Reklama

Portal ekstraświecie.pl informuje, że 26-letni kierowca uwolniony przez strażaków maszynami hydraulicznymi. - Kierujący pojazd osobowy został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala - poinformował sierż. szt. Damian Ejanowski. Według ustaleń dziennikarzy mężczyzna ma uraz głowy i miednicy.

Policja próbuje ustalić okoliczności tego wypadku.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne