Reklama

Reklama

Zmiany w resorcie zdrowia. Odchodzi wiceminister Sławomir Gadomski

- Serdeczne podziękowania za ponad trzy lata pracy na rzecz Ministerstwa Zdrowia - napisał na Twitterze Adam Niedzielski. Szef resortu skomentował tym samym odejście Sławomira Gadomskiego, który od 2018 roku był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia. Zajmował się między innymi sprawami onkologii.

Sławomir Gadomski w Ministerstwie Zdrowia rozpoczął pracę w 2018 roku. Wcześniej przez dwa lata był wiceszefem Centrum Onkologii w Warszawie. W ministerstwie zajmował się sprawami finansowymi, polityką zdrowotną, ale przede wszystkim onkologią.

O odejściu wiceministra poinformował jego szef na Twitterze. - Serdeczne podziękowania za ponad trzy lata pracy na rzecz Ministerstwa Zdrowia. 31 stycznia kończy swoją misję, pozostawiając istotne efekty swojej pracy, choćby Krajową Sieć Onkologiczną. Nadal jednak będziemy współpracować na rzecz polskiej ochrony zdrowia - napisał Adam Niedzielski

Reklama

Sprawę Gadomskiego skomentował również na Twitterze były minister zdrowia, polityk Platformy Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz

- Rozpoczęła się ucieczka z tonącego statku? Gadomski rzucił papierami i odchodzi - napisał Arłukowicz.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy