Reklama

Reklama

Warszawska Parada Równości: Marianna Schreiber będzie miała własną platformę podczas tegorocznej edycji

Marianna Schreiber otrzyma własną platformę podczas tegorocznej edycji Parady Równości. Obecność na paradzie przedstawicieli partii "Mam Dość 2023", której szefową jest żona ministra Zjednoczonej Prawicy, została dostrzeżona w mediach społecznościowych.

W sobotę ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości. Różne organizacje i instytucje otrzymają możliwość zaprezentowania się podczas wydarzenia na własnej platformie. Jedną z nich w tym roku otrzymała... partia "Mam Dość 2023" Marianny Schreiber.

Marianna Schreiber z własną platformą

Jak wynika z informacji organizatorów, platforma żony ministra z Kancelarii Premiera przejdzie w trzecim sektorze razem z Nową Lewicą, Obywatelami RP, Homokomando, Partią Zielonych, Standard Chartered oraz wytwórnią gier komputerowych CD Projekt. Obecność Marianny Schreiber została dostrzeżona na mediach społecznościowych.

Reklama

Aktywista miejski Jan Śpiewak zwrócił uwagę, że swoje platformy otrzymają również "jedne z największych światowych patobanków współodpowiedzialnych za kryzys światowy w 2008 roku". Zdaniem Śpiewaka, ich działalność przyczyniła się do tragedii milionów ludzi. "Parada równości, ale tylko dla bogatych" - dodał aktywista.

Schreiber w 2018 roku: Won z Mojego Miasta...

Marianna Schreiber to żona ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Łukasza Schreibera

W 2018 roku zamieściła na Twitterze zdjęcie z autobusu, na którym widniała kobieta z tęczową torbą. Żona ministra skrytykowała wtedy fotografię słowami: "Won z Mojego Miasta...". Później przeprosiła.

Zobacz też: "Won z mojego miasta". Żona posła Schreibera skrytykowała dziewczynę z tęczową torebką

Do słów swojej żony odniósł się wówczas minister Łukasz Schreiber. - To jest dla mnie bardzo przykra sprawa. Moja żona to napisała, już przeprosiła. Ja również kieruję słowa ubolewania, zwłaszcza w stosunku do tej kobiety ze zdjęcia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy