Reklama

Reklama

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem

- Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną drugą córeczkę - poinformował w mediach społecznościowych Szymon Hołownia, założyciel i szef Polski 2050. O tym, że spodziewają się z żoną dziecka poinformowali w grudniu przed Bożym Narodzeniem. Para ma już trzyletnią córkę Marię.

Nowo narodzona dziewczynka otrzymała imiona Elżbieta Wanda. "Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił" - napisał Hołownia. 

Polityk podziękował za dobre słowa i poprosił: " trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też!"

Mania, jak zdrobniale nazywana jest pierwsza córka pary, Maria, ma trzy lata. 

Hołownia przekazał, że jego rodzina potrzebuje teraz "chwili tylko dla nich". "To bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da" - dodał. Do wpisu dołączył zdjęcie, na którym trzyma w ramionach noworodka. 

Reklama

Żona Szymona Hołowni Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca MIG-29 i zawodowym oficerem. Z Szymonem Hołownią poznali się w 2014 roku, pobrali dwa lata później.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama