Reklama

Szymon Hołownia spodziewa się drugiego dziecka

"Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny. Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy" - napisał na Twitterze Szymon Hołownia, który na nagraniu wraz z żoną złożył świąteczne życzenia.

- W tym szczególnym okresie chcielibyśmy wam życzyć przede wszystkim spokojnych świąt - mówi na nagraniu Urszula Brzezińska-Hołownia.

Lider Polski 2050 dodaje, że "wiemy, że nie dla wszystkich będzie to czas łatwy ze względu na covid i drożyznę". - Nie we wszystkich naszych domach w te święta będzie pełno radości - podkreśla.

- Tym bardziej chcielibyśmy wam przekazać jak najwięcej wsparcia i otuchy - mówi żona polityka.

Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

- Mamy nadzieję, że będzie to czas  wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. To czas oczekiwania, dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek - zaznacza Hołownia. - Głęboko wierzymy, że i my i wy wszystkiego dobrego doczekamy - dodaje.

Kiedy kamera się oddala, widać, że żona polityka jest w ciąży. 

Reklama

Na koniec nagrania żona Hołowni życzy, "żeby ten nachodzący rok był rokiem wyjątkowym i szczęśliwym".

Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca MIG-29 i zawodowym oficerem. Z Szymonem Hołownią poznali się w 2014 roku. Wspólnie wychowują już córkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy