Reklama

Rzecznik Porozumienia: Gowin czuje się trochę lepiej, wróci do czynnej polityki

W grudniu ub. r. Jarosław Gowin opuścił szpital i wrócił do domu. Jak podkreśla rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek, były wicepremier "musi odpocząć", ale "bezapelacyjnie wróci do czynnej polityki".

Jarosław Gowin trafił do szpitala pod koniec listopada. Według niepotwierdzonych informacji powodem hospitalizacji była depresja. 

Jarosław Gowin spędził w szpitalu dwa tygodnie

24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że "od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu". Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania.

Jak podawała Interia, u Jarosława Gowina zdiagnozowano nagłe załamanie nerwowe. - Był inwigilowany, straszyli go, do tego ataki medialne. Nie ma ludzi niezniszczalnych - mówił nam jeden z najbliższych współpracowników polityka. Jak ustaliliśmy, Gowin zgłosił się po pomoc medyczną, bo namówili go do tego koledzy.

Reklama

Pod koniec grudnia był wicepremier miał opuścić szpital i wrócić do domu. - Jarosław Gowin czuje się dobrze - dowiedział się przed świętami Bożego Narodzenia nieoficjalnie Polsatnews.pl. 

Jan Strzeżek: Nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina

Rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek pytany we wtorek, jak czuje się Gowin oraz czy opuścił już szpital, odpowiedział: "Niedługo Jarosław Gowin będzie sam mówił o swoim stanie zdrowia, mogę zdradzić tylko, że czuje się na pewno trochę lepiej". 

- Był w szpitalu, musi odpocząć, dajmy mu trochę czasu - dodał polityk.

Pytany, czy Gowin powróci do czynnej polityki, odparł, że "bezapelacyjnie". 

- Myślę, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina, ale on o swoich planach politycznych i o tym, kiedy wróci będzie już informował osobiście, mam nadzieję, że będzie to niedługo  - zapewnił Strzeżek.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jaroslaw Gowin | Jan Strzeżek

Reklama

Reklama

Reklama