Reklama

Reklama

"Guess who's back...". Jarosław Gowin sugeruje swój powrót

Były wicepremier Jarosław Gowin, który przez ostatnie dwa miesiące nie brał czynnego udziału w polityce, prawdopodobnie zapowiedział swój powrót. W poniedziałkowy wieczór opublikował na Twitterze sugerujący to wpis. Odniósł się do tego Jan Strzeżek, wicerzecznik jego partii - Porozumienia. "Najbliższe głosowania będą wyjątkowo ciekawe" - stwierdził.

Wpis Jarosława Gowina pojawił się na Twitterze w poniedziałek po godz. 23. "Guess who's back..." - napisał po angielsku lider Porozumienia, co można przetłumaczyć: "Zgadnij, kto wraca".

Do tweeta odniósł się m.in. Jan Strzeżek, rzecznik partii Gowina. "Najbliższe głosowania (w Sejmie) będą wyjątkowo ciekawe" - zapowiedział. W kolejnym wpisie dodał: "Dobrze, że wróciłeś Jarku. Mamy sporo rachunków do wyrównania #GoWin". 

W mediach społecznościowych pojawiła się również grafika wykonana przez Młodą Prawicę - młodzieżówkę Porozumienia. Widać na niej Jarosława Gowina, który w oparach przechodzi przez drzwi. Zdjęcie opatrzono tym samym hasłem, jakim posłużył się były wicepremier: "Guess who's back". 

Reklama

Jarosław Gowin był w szpitalu. Przerwał polityczną aktywność

Polityk trafił do szpitala pod koniec listopada 2021 roku. Interia informowała wówczas, że przeżył załamanie nerwowe. Według innych, niepotwierdzonych informacji medialnych, powodem hospitalizacji była depresja. 

W drugiej połowie grudnia Gowin miał jednak opuścić szpital i wrócić do swojego domu w Krakowie - informował Onet.

Michał Wypij zapowiadał powrót Jarosława Gowina

O stanie zdrowia lidera Porozumienia mówił w zeszły wtorek poseł Michał Wypij z jego formacji. - Czuje się lepiej, ale to decyzja lekarzy i jego, kiedy wróci. A wróci na pewno, jest w dużo lepszej formie - zapewniał w "Graffiti" w Polsat News. 

Wypij przypominał wówczas, że Porozumienie, które do zeszłego roku współtworzyło Zjednoczoną Prawicę, ma "rachunki do wyrównania" i "należy zatrzymać zły rząd".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy