Reklama

Reklama

Gasiuk-Pihowicz ma koronawirusa. Sobolewski pokazuje zdjęcie z Tuskiem

​"Stało się. Właśnie odebrałam pozytywny wynik testu na COVID-19" - przekazała w mediach społecznościowych Kamila Gasiuk-Pihowicz. Sekretarz Generalny PiS Krzysztof Sobolewski życzył posłance Koalicji Obywatelskiej zdrowia i załączył jej zdjęcie z liderem PO Donaldem Tuskiem.

"Stało się. Właśnie odebrałam pozytywny wynik testu na covid. Mam nadzieję, że dzięki szczepieniom przejdę chorobę łagodnie. Dbajcie o siebie!" - napisała we wtorek wieczorem Kamila Gasiuk-Pihowicz. 

Wielu polityków, m.in. Franciszek Sterczewski, Marcin Kierwiński i Jan Grabiec, życzyli posłance szybkiego powrotu do zdrowia. 

Gasiuk-Pihowicz była na proteście z Tuskiem

Do tych życzeń dołączył się także Sekretarz Generalny PiS Krzysztof Sobolewski, który zamieścił zdjęcie, na którym Gasiuk-Pihowicz wraz z Donaldem Tuskiem biorą udział w sobotnich protestach "Ani jednej więcej". Manifestacje, które odbyły się w wielu miastach w Polsce miały na celu zwrócenie uwagi na śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny. 

Reklama

W piątek MZ poinformował, że "zaledwie 0,39 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych". "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 3,01 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem" - wskazał resort zdrowia.

W ubiegłym miesiącu o zakażeniu koronwirusem informował poseł Paweł Szramka (Polskie Sprawy), natomiast podczas ubiegłej fali COVID-19 zakazili się m.in. Włodzimierz Czarzasty, Anna Maria Żukowska i Tomasz Trela.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje