Reklama

Reklama

Węgry: Tragiczny wypadek przy granicy z Serbią. Nie żyje siedem osób

Na Węgrzech przy granicy z Serbią doszło do tragicznego wypadku. Kierowca przewożący migrantów nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i uderzył w stojący przy drodze dom. Zginęło siedem osób, kilka zostało rannych.

Na Węgrzech siedem osób zginęło, a cztery zostały ranne w wypadku samochodowym w mieście Morahalom przy granicy z Serbią - poinformowała we wtorek tamtejsza policja. Samochód posiadający serbskie tablice rejestracyjne przewoził migrantów i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli - dodały służby. 

Kierowca, uciekając przed policją, z dużą prędkością uderzył w stojący przy drodze dom. 

Węgierska policja przekazała, że kierowca auta został zatrzymany i zostaną postawione mu zarzuty handlu ludźmi oraz spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Reklama

Nie podano, jakiej narodowości był kierujący samochodem.

Czytaj także: Wypadek rodziny pod Iławą. Nie żyje 34-letni ojciec

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy