Reklama

USA: Opiekun oskarżony o morderstwo zaginionej czterolatki

35-letni Ivon Adams, który razem z żoną sprawował opiekę nad czteroletnią Atheną, usłyszał zarzut morderstwa w związku z zaginięciem dziewczynki. Policja nie podaje, co wpłynęło na oskarżenie go o zabicie dziecka. W czwartek informowano, że poszukiwania czterolatki z Oklahomy wciąż trwają.

Ivon Adams przebywa obecnie w więzieniu w Arizonie, skąd ma zostać przewieziony do Oklahomy. Jak podaje stacja Fox News, mężczyzna usłyszał w piątek późnym wieczorem zarzut morderstwa. Ma on związek z zaginięciem czteroletniej Atheny Brownfield, której był opiekunem. 

Ivon i jego żona, 31-letnia Alysia Adams, zostali aresztowani tuż po zgłoszeniu zaginięcia dziecka. 

Kobieta pozostaje w więzieniu w stanie Oklahoma.

Zaginięcie czteroletniej dziewczynki. Śledczy proszą o pomoc

"Poszukiwania Atheny nadal trwają" - informowało w czwartkowym oświadczeniu Biuro Śledcze stanu Oklahoma.

Podano, że śledczy badają każdą wskazówkę. Mają one napływać nie tylko z Oklahomy, ale też z innych stanów.

Reklama

Athena zaginęła we wtorek po południu. Wcześniej listonosz znalazł jej pięcioletnią siostrę, która samotnie błąkała się po ulicy. Mężczyzna powiadomił policję. Następnie ustalono, że Athena zaginęła.

Śledczy zwrócili się z apelem do wszystkich, którzy mają kamery umieszczone przed swoimi domami w Cyril w Oklahomie, gdzie dziewczynki mieszkały razem z opiekunami. W tamtejszym kościele stworzono centrum dowodzenia, gdzie mieszkańcy mogą się zgłaszać i pomagać w poszukiwaniach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: oklahoma | poszukiwania dziecka | zaginięcie dziecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy