Reklama

Tragedia w Londynie. Pisuar śmiertelnie przygniótł mężczyznę

Pracownik firmy sprzątającej w Londynie został przygnieciony przez teleskopowy pisuar. Na miejsce wezwano śmigłowiec ratunkowy. Mimo błyskawicznej reakcji służb, mężczyzny nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek ok. godz. 13 na Cambridge Circus w pobliżu Trafalgar Square w Londynie. Teleskopowy pisuar spadł z dużej wysokości i przygniótł pracownika firmy sprzątającej. O incydencie natychmiast zaalarmowano służby.

Na miejsce wezwano śmigłowiec ratunkowy. Mimo wysiłków medyków, mężczyźnie nie udało się pomóc. Lekarze stwierdzili jedynie zgon pracownika.

- Z przykrością informujemy, że pracownik, który doznał ciężkich obrażeń na Cambridge Circus, zmarł na miejscu zdarzenia - poinformowali w oświadczeniu brytyjscy funkcjonariusze.

Reklama

Policja przekazała, że o tragedii zawiadomiono już rodzinę mężczyzny. W związku z wypadkiem zamknięto na jakiś okoliczne ulice w Londynie.

Teleskopowe pisuary w Londynie. W nocy są podnoszone

Mundurowi opisują, że mężczyzna obsługiwał przenośny pisuar. Urządzenie jest zaprojektowane w taki sposób, by za dnia znajdowało się na wysokości chodnika. W nocy jest podnoszone ponad poziom gruntu, aby nie można było z niego skorzystać.

Teleskopowe pisuary zostały zainstalowane na londyńskim West Endzie w 2002 roku. Miały powstrzymać mieszkańców przed oddawaniem moczu na ulicę. Urządzenia są sterowane zdalnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Londyn | pisuar | pracownicy | tragiczny wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy