Reklama

Reklama

Jarzębowo: Samochód wjechał w budynek. Kierujący został zakleszczony

Samochód wjechał w budynek mieszkalny w Jarzębowie (woj. zachodniopomorskie) z nieznanych przyczyn. W wyniku zdarzenia, pasażer i kierowca zostali poszkodowani i przewiezieni do szpitala. Na miejsce udał się nadzór budowlany.

- Kierujący samochodem osobowym z nieustalonych na ten moment przyczyn wjechał w budynek mieszkalny, znajdujący się przy drodze. W chwili zderzenia w budynku nie przebywały żadne osoby - poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim sierż. Katarzyna Jasion.

Jarzębowo. Samochód wjechał w budynek

Jak dodała rzeczniczka prasowa, "kierujący został zakleszczony w pojeździe, a pasażer oddalił się z miejsca, jednak został odnaleziony przez funkcjonariuszy 200 metrów dalej w zaroślach". 

We wpisie zamieszczonym na profilu "Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim", czytamy, że "kierowca przy pomocy hydrauliki został ewakuowany i przekazany dla zespołu medycznego". Jak dodano, na miejsce udał się nadzór budowlany. 

Reklama

Oboje mężczyzn to mieszkańcy gminy Wolin. Z powodu doznanych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala w Gryficach. Kierowca ma 34 lata. 

Nie tylko Jarzębowo. Wypadek w Odrzywole

O podobnym zajściu informowaliśmy w poniedziałek 17 października. 

W miejscowości Odrzywole (woj. mazowieckie), samochód ciężarowy uderzył w dom stojący przy drodze krajowej numer 48. 

 - Kierowca ciężarowej scanii najpierw uderzył w inny pojazd, a następnie wjechał w budynek mieszkalny. Na szczęście w środku nikogo nie było i nikomu nic się nie stało - informował wówczas Rafał Jeżak z mazowieckiej komendy policji.

50-letni kierujący ciężarówką był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy