Media: Nie żyje policjant z Gorzowa Wielkopolskiego. Postrzelił się
Nie żyje policjant, który w poniedziałkowy poranek postrzelił się w głowę - informują lokalne media. Do zdarzenia doszło w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Lekarze jego stan określali jako ciężki.

Z informacji portalu gorzowioanin.com, który powołuje się na trzy niezależne od siebie źródła, wynika, że zmarł policjant, który postrzelił się w poniedziałek w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.
Rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. podinsp. Marcin Maludy oraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim. Łukasz Gospodarek nie udzielają informacji i komentarza w tej sprawie, wskazując, że nadal wymaga tego dobro postępowania.
Policjant postrzelił się w głowę. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Z pierwszej informacji portalu wynikało, że śmigłowiec LPR lądował na parkingu komendy w poniedziałek około godz. 7. Postrzelony policjant został przetransportowany nim do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim w bardzo ciężki stanie.
"Niestety po godz. 12 do portalu gorzowianin.com zaczęły docierać nieoficjalne informacje o śmierci policjanta. Trzy niezależne od siebie źródła potwierdziły, że obrażenia głowy mężczyzny były zbyt rozległe i lekarzom nie udało się uratować życia funkcjonariusza" - napisał po godz. 14 portal.
Gorzowianin.com dodał, że jak nieoficjalnie ustalił, policjant miał 37-lat i był funkcjonariuszem gorzowskiego wydziału Biura Spraw Wewnętrznych Policji mieszczącego się w komendzie wojewódzkiej.