Reklama

Lubliniec. Wyszły ze szkoły i zaginęły. Policja poszukuje dwóch nastolatek

Policjanci z Lublińca (woj. śląskie) poszukują dwóch 15-latek. Natalia Pyrek oraz Marta Mokry wyszły w środę ze szkoły i od tej pory nie ma z nimi kontaktu.

Policjanci z Lublińca zamieścili na stronie internetowej zdjęcia i rysopisy dwóch poszukiwanych nastolatek z Koszęcina.

15-letnia Natalia Pyrek oraz jej rówieśniczka Marta Mokry w środę 15 marca wyszły z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Lubliniec. Natalia Pyrek i Marta Mokry poszukiwane

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyny mogą przebywać razem. 

Poszukiwana Natalia Pyrek ma 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Dziewczyna ma długie ciemne włosy sięgające do ramion, które mogą być upięte w kucyk. Nosi okulary i może mieć czarny plecak. W chwili zaginięcia była ubrana w czarne spodnie, czarną kurtkę i białe adidasy.

Reklama

Z kolei Marta Mokry również ma 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Podobnie jak koleżanka, dziewczyna ma długie ciemne włosy sięgające do ramion. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę z kapturem i niebieskie lub czarne spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu 15-latek lub w ostatnim czasie je widziały, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem tel. 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaginione | nastolatki | policja | poszukiwania

Reklama

Reklama

Reklama