Reklama

Matura 2021. Matematyka poziom podstawowy. Arkusz i odpowiedzi w Interii

Mamy już pierwsze nieoficjalne rozwiązania arkusza CKE z matematyki na poziomie podstawowym. Nasi eksperci na bieżąco uzupełniają kolejne odpowiedzi. Poniżej znajdziecie też arkusz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i przekonacie się, jakie tematy były dziś na maturze z matematyki.

Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym maturzyści pisali dziś od godziny 9.00. Po 14.00 CKE opublikowała arkusz z zadaniami.

Arkusz możesz zobaczyć TUTAJ. Arkusz CKE z matematyki na poziomie podstawowym

Na napisanie egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym uczniowie mieli 170 minut. Za rozwiązanie wszystkich zadań mogli maksymalnie otrzymać 45 punktów. W zależności od stopnia trudności za zadanie można było otrzymać od jednego do pięciu punktów. Najwyżej punktowane były zadania otwarte.

Reklama

W tym roku w związku z ograniczeniami związanymi z pandemia koronawirusa egzamin maturalny jest przeprowadzany na podstawie wymagań egzaminacyjnych ogłoszonych w grudniu 2020 roku, a nie na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

Oznacza to, że wymagania egzaminacyjne obejmują zawężony katalog zagadnień - o 20-30 proc. w zależności od przedmiotu - określonych w podstawie egzaminów z lat ubiegłych.

Matura 2021: Rozwiązania z matematyki w Interii

W arkuszu maturalnym z matematyki na poziomie podstawowym było 35 zadań. Z tego 28 miało charakter zamknięty, a siedem - otwarty. Nasi eksperci przygotowali dla nas nieoficjalne odpowiedzi do zadań.


Matura 2021. Język polski poziom podstawowy. ARKUSZ CKE i odpowiedzi (kliknij tutaj)

Matura 2021. Terminy egzaminów, sprawdź harmonogram

Chcesz skutecznie przygotować się do egzaminów? Zobacz, jakie to proste! Wypracowania, opracowania lektur, testy i fiszki znajdziesz na Bryk.pl  oraz na Opracowania.plINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy