Reklama

Reklama

Pomorskie: Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły w czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką w Trzebielinie (woj. pomorskie). Na miejscu pracuje straż pożarna i policja.

Trzy osoby zginęły w czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym w Trzebielinie w powiecie bytowskim na Pomorzu - poinformował rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Karol Kierzkowski.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 19 na dk 21 w Trzebielinie. Ciężarówka zderzyła się czołowo z samochodem na łuku drogi.

W wyniku zderzenia zginęły wszystkie trzy osoby, które podróżowały osobówką. W ciężarówce był tylko kierowca, który nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej i policja.

Reklama

Droga po wypadku jest zablokowana.

Czarna seria na polskich drogach

To kolejny tragiczny wypadek, który miał miejsce w poniedziałek. Po południu w wyniku zderzenia dwóch ciężarówek i samochodu osobowego na autostradzie A1 na wysokości Piekar Śląskich zginęła jedna osoba. 

Dyżurny Wydziału Ruchu Drogowego komendy wojewódzkiej w Katowicach powiedział, że ofiarą wypadku była kobieta prowadząca auto osobowe, które znalazło się pomiędzy dwiema ciężarówkami. Ford, którym jechała jest całkowicie zniszczony.

Czytaj więcej: Piekary Śląskie: Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki. Utrudnienia na A1

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy