Reklama

Reklama

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii". W każdą niedzielę o 9:55

Już od najbliższej niedzieli o 9:55 Bogdan Rymanowski zaprosi polityków na rozmowy o Polsce. Razem przy jednym stole, przy najlepszej kawie, będą rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Program co niedzielę będzie można oglądać w Polsacie News i w internecie na portalu Interia.

Od najbliższego weekendu niedzielne przedpołudnie będzie należeć do Bogdana Rymanowskiego. A to za sprawą "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii", w którym politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. "Śniadanie Rymanowskiego..." widzowie będą mogli oglądać już od niedzieli 23 maja o godzinie 9:55.

W audycji omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi - politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami.

- Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia - mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program.

Reklama

Powrót do studia

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii" będzie pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studio od początku pandemii. Audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Bogdan Rymanowski: Każdy nowy program jest dla mnie wyzwaniem

- Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi "Śniadanie...". To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

- Będą wszystkie gorące tematy, będą newsy, będzie humor i bezpośrednie starcie na argumenty. Ale najbardziej się cieszę, że w końcu nie będzie to rozmowa przez Skype'a, lecz twarzą w twarz. Bardzo mi brakowało kontaktu z żywym człowiekiem w studiu przez okres pandemii - dodaje Bogdan Rymanowski.

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii" od niedzieli, 23 maja o 9:55 w Polsat News oraz w internecie na polsatnews.pl i Interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy