Reklama

Reklama

Janina Ochojska: Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem

Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem - napisała w poniedziałek na Twitterze szefowa PAH Janina Ochojska, odnosząc się do rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP po śmierci prezydenta Gdańska, zaatakowanego przez nożownika podczas finału WOŚP.

"Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu WOŚP" - powiedział Jerzy Owsiak w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej. Zapowiedział też, że fundacja będzie nadal działała.

Reklama

Prezydent Paweł Adamowicz zmarł w szpitalu w poniedziałek po południu. Trafił tam w niedzielę wieczorem po ataku nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Trudno winić organizatorów, to się zdarzyło na przepięknej, pokojowej, fantastycznej, bliskiej sercu wielu Polaków imprezie" - powiedział w poniedziałek Owsiak, odnosząc się do ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

"JUREK, @fundacjawosp nie możesz rezygnować z zarządzania swoim Dziełem. Naszym, wspólnym Polaków, Dziełem. Tragedia śmierci Prezydenta Gdańska @AdamowiczPawel nie ma nic wspólnego z finałem, świętem dobra. Jurek, jesteś nam potrzebny!!!" - zaapelowała Ochojska.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje