Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Suwałkach. 32-latek rozdarty na pół

W czwartek wieczorem na jednej z ulic w Suwałkach doszło do tragicznego wypadku. Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w słup. Jak piszą lokalne media, siła uderzenia była tak duża, że doszło do rozczłonkowania ciała.

Dramatyczny wypadek, do którego doszło w czwartek w Suwałkach około godziny 19:00, opisuje "Kurier Poranny". 

Suwałki. Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista

32-letni motocyklista jechał w kierunku Augustowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas manewru wyprzedzania mężczyzna wypadł z drogi i z ogromną siłą uderzył w stojący tuż przy niej słup.

Choć służby ratunkowe bardzo szybko przybyły na miejsce - w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 32-latka nie udało się uratować.

- Po zderzeniu ze słupem ciało uległo rozczłonkowaniu na dwie części - ujawnił lokalnym mediom Piotr Chojnowski, rzecznik KW PSP w Białymstoku.

Reklama

Wypadek w Suwałkach. Apel policji

Każdego dnia podczas wakacji, na stronie polskiej policji oraz w mediach społecznościowych, prezentowana jest mapa Polski z liczbą wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Podczas wakacji 2022 doszło do 178 takich wypadków. 

"Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, brawura, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze" - przypomina policja. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy