Reklama

Reklama

Warszawa: Uroczystości na Muranowie i Żoliborzu. Utrudnienia w ruchu

W piątek w Warszawie rozpoczynają się obchody 83. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Oficjalna cześć uroczystości będzie miała miejsce dzień później. W związku z wydarzeniem, 16 i 17 września na Muranowie i Żoliborzu pojawią się utrudnienia w ruchu. Zmiany czekają zarówno kierowców samochodów osobowych, jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

W piątek i sobotę, 16 i 17 września, przy Pomniku Pomordowanych i Poległych na Wschodzie odbędą się uroczystości związane z 83. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę.

Obchody rozpoczną się od piątkowego zgromadzenia publicznego, które odbędzie się w godzinach: 11:45-13:15. W przypadku podjęcia przez policję decyzji o zamknięciu ul. Muranowskiej autobusy linii 116 i 518 będą kierowane na objazdy. Odpowiednio w kierunku Chomiczówki i Nowodworów, od pl. Krasińskich pojadą ul. Świętojerską i gen. W. Andersa i do swoich tras. W przeciwnym kierunku, od pl. T. W. Wilsona będzie obowiązywała trasa: A. Mickiewicza - gen. W. Andersa - A. Dawidowskiego - Z. Słomińskiego - Międzyparkowa - Bonifraterska i do tras podstawowych.

Reklama

Sobotnie utrudnienia

Uroczystości oficjalne zaplanowano na sobotę. Przygotowania do nich rozpoczną się już w nocy. Utrudnienia w ruchu przewidywane są w godzinach 00:01-22:00. Na ul. Muranowskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. W przypadku niezastosowania się kierowców do zakazu, pozostawiony w niedozwolonym miejscu pojazd może zostać odholowany na koszt właściciela. W godzinach 00:01-21:00 z parkowania wyłączona będzie ul. Bonifraterska, przed stadionem Polonii.

W godzinach 14:00-22:00 ul. Muranowska zostanie zamknięta - w obu kierunkach - na odcinku od ul. Bonifraterskiej do Andersa. Zalecany objazd prowadzi ulicami: Dawidowskiego - Słomińskiego - Międzyparkową lub Świętojerską i Andersa. W tym czasie trasami zmienionymi kursować będą autobusy linii 116 i 518 - jak dzień wcześniej.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy