Reklama

Kraków: Pobili kontrolera kulą ortopedyczną. Policja publikuje nagranie

Policja poszukuje sprawców pobicia kontrolera biletów. Do napaści doszło na przystanku tramwajowym w Krakowie. W mediach społecznościowych zamieszczono nagranie, na którym widać agresorów. Są poszukiwani, a policja udostępniła nagranie z zajścia, licząc na pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzn.

Pobicie miało miejsce w godzinach popołudniowych 7 listopada 2022 roku w Krakowie przy ul. Pawiej. Trzech mężczyzn szarpało kontrolera i uderzało go kulą ortopedyczną. W wyniku pobicia kontroler doznał obrażeń głowy. 

Według małopolskiej policji, do zdarzenia doszło w związku z wykonywaniem przez mężczyznę obowiązków służbowych

Kraków: Policja poszukuje sprawców pobicia

W sprawie trwa dochodzenie. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć wizerunek sprawców, ale działania nie pozwoliły na ustalenie personaliów napastników.

"Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy" - przekazała policja, apelując, by kontaktować się z komisariatem telefonicznie (47 83 52 914) lub za pośrednictwem maila (kp1@krakow.policja.gov.pl).

Reklama

Jak można zobaczyć na nagraniu jeden z mężczyzn ubrany był w charakterystyczną czerwoną czapkę, miał czarna kurtkę i zarost. Drugi z napastników podczas ataku miał na sobie czarą bluzę i ciemne spodnie

Czy uda się odnaleźć sprawców pobicia? Podziel się swoją opinią na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kraków | policja | kontroler biletów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy