Reklama

Reklama

​Łódź: Student wyprowadzony w kajdankach. Groził pracownikom uczelni

Jeden ze studentów Uniwersytetów Łódzkiego został wyprowadzony z uczelni w kajdankach. Groził, że wysadzi budynek - informuje "Ekspres Ilustrowany".

W środę na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego doszło do incydentu z udziałem jednego ze studentów. Jak informuje "Ekspres Ilustrowany", mężczyzna "zaatakował werbalnie" dziekan wydziału i groził, że wysadzi budynek w powietrze.

- Student zachowywał się agresywnie wobec pracowników wydziału i dziekanatu. Gdy pojawiła się groźba przemocy najpierw wezwana została ochrona budynku, po powtórzeniu tej groźby przez studenta została wezwana policja - stwierdził rzecznik prasowy uczelni Paweł Śpiechowicz, którego wypowiedź przytacza gazeta.

Reklama

Uniwersytet Łódzki nie zdradza, jakie były powody wybuchu agresji u studenta. Policja także nie udziela informacji na ten temat. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy