Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Poszukiwania 55-latka zakończone

Dawid Kryska

Oprac.: Dawid Kryska

Aktualizacja
emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Lubię to
like
Super
relevant
468
Udostępnij

55-letni mieszkaniec Rojewa 29 września wyjechał z domu rowerem i ślad po nim zaginął. Poszukiwania zakończyły się po blisko miesiącu. 55-latek odnalazł się cały i zdrowy.

55-latek odnalazł się miesiąc po zaginięciu
55-latek odnalazł się miesiąc po zaginięciu123RF/PICSEL

55-latek mieszka w miejscowości Rojewo w powiecie inowrocławskim (woj. kujawsko-pomorskie). W niedzielę 29 września około godz. 13 mężczyzna wyjechał z domu białym rowerem i udał się w nieznanym kierunku.

Godzinę później 55-latek widziany był w pobliskim Liszkowie. Dzień później, w poniedziałek 30 września, około godziny 16, zaginiony był widziany w pobliżu miejscowości Barcin. 

We wtorek 1 października, około godz. 7 rano, 55-latek miał być widziany w Rogowie, a następnie w miejscowości Modliszewo niedaleko Gniezna.

Od tamtej pory ślad po mężczyźnie zaginął - nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu ze swoimi bliskimi. Nie miał przy sobie dokumentów i telefonu.

Policja i rodzina prosiły o pomoc w poszukiwaniach. Te zakończyły się w ostatni weekend października. 55-latek odnalazł się cały i zdrowy.

Bliscy mężczyzny przekazali Interii podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w poszukiwaniach.

-----

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 200 tys. obserwujących nasz fanpage - polub Interia Wydarzenia na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      Gliński w "Graffiti" o Trybunale Konstytucyjnym: Rozumiem, że są do nas pretensje
      Gliński w "Graffiti" o Trybunale Konstytucyjnym: Rozumiem, że są do nas pretensjePolsat NewsPolsat News
      emptyLike
      Lubię to
      Lubię to
      like
      286
      Super
      relevant
      83
      Hahaha
      haha
      38
      Szok
      shock
      24
      Smutny
      sad
      30
      Zły
      angry
      7
      Lubię to
      like
      Super
      relevant
      468
      Udostępnij
      Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
      Przejdź na